Order before 4:00 for pick-up next day!

Collection: Fudge

Our fudge is made with real Butter and as good and delicious as it is pictured!  

Each tub is approx 8 ounces. 

ADD ANY 3 CONTAINERS OF FUDGE TO YOUR CART

AND YOU WILL GET THE THIRD ONE FOR FREE!!

 

34 products
  • Raspberry Chocolate Swirl Fudge /tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heath EnglishToffeeFudge /tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fudge-Chocolate
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dk Choc Caramel Sea Salt/tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chewy Praline Choc.& Van. /tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Pie Fudge/tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint-Choc Swirl/tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookies & Choc.Milk Fudge /tub
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out